Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne "ostatnie życzenie", dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć.
Trzy egipskie mumie przypadkowo wkraczają do współczesnego świata.
Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?
Super Futrzak to przytulaśna świnka morska, która postanawia wyruszyć na niebezpieczną misję. Bardzo chce pokazać, że nie jest zwykłym, domowym zwierzątkiem, który bezczynnie siedzi w klatce. Postanawia więc zrobić coś, co pomoże zbawić świat – uratować zagrożone wyginięciem pszczoły.
Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. W trakcie wędrówki między Balmanim i młodym tygryskiem Mukti rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i przetrwać ekstremalne wyzwania, aby dotrzeć do nowego domu, wysoko w Himalajach i przeżyć jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!
OKULARY 3D MOŻNA ZAKUPIĆ W KASIE KINA W CENIE 5ZŁ/SZT. Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę.
Jak wiele rzeczy może pójść "nie tak" w najważniejszym dniu Państwa Młodych? Komedia pomyłek, w której próba ustalenia, kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania.
Atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal jakiego nikt się nie spodziewa.
Ulgowy | 2D | 3D |
---|---|---|
Normalny | 25.00zł | 27.00zł |
Ulgowy | 22.00zł | 24.00zł |
Promocyjny poniedziałek | 21.00zł | 23.00zł |
Tani wtorek | 21.00zł | 23.00zł |
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny | 22.00zł | 24.00zł |
Normalny weekend | 28.00zł | 30.00zł |
Ulgowy weekend | 25.00zł | 27.00zł |
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny weekend | 25.00zł | 27.00zł |