BOGGEYMAN od 02.06

występują: Chris Messina, Sophie Thatcher, David Dastmalchian
reżyseria: Rob Savage
scenariusz: Scott Beck, Bryan Woods

Nastolatka i jej mały braciszek próbują odnaleźć się w świecie po śmierci matki, gdy na ich drodze staje nowe zagrożenie – złowroga siła, która wybrała sobie ich na swoje ofiary.

ZWIASTUNY


Transformers: Przebudzenie bestii od 09.06

reżyseria: Steven Caple Jr.
scenariusz: Darnell Metayer, Josh Peters

ZWIASTUNY

Flash od 16.06

występują: Ezra Miller/ Michael Keaton/ Sasha Calle
reżyseria: Andy Muschietti
scenariusz: Christina Hodson

W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City.

ZWIASTUNY

MAVKA I STRAŻNICY LASU

reżyseria: Oleg Malamuzh, Oleksandra Ruban
scenariusz: Yaroslav Voytseshek

1,2,3,4 i 8,9,10,11 CZERWCA - PRZEDPREMIEROWO W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

OD 4 SIERPNIA - PREMIEROWO W JĘZYKU POLSKIM

Mityczna strażniczka lasu musi bronić skrytego w puszczy źródła życia przed chciwością bezdusznej księżniczki.

ZWIASTUNY


ODEJDŹ! od 23.06

reżyseria: Alex Herron
scenariusz: Thomas Moldestad

Przerażająca historia o konfrontacji z demonami przeszłości.

Pewnej deszczowej nocy na cmentarzu w Stanach Zjednoczonych policjant znajduje porzucone niemowlę. Dziewczynka jest owinięta w kocyk z satanistycznymi symbolami, a na szyi ma zawieszony wilczy krzyż. Przy dziecku nie pozostawiono żadnej wiadomości.

20 lat później dorosła już Hunter sama musi rozwiązać tajemnicę swojego porzucenia i tożsamości biologicznych rodziców. Testy genetyczne, kocyk oraz wilczy krzyż to tropy prowadzące do Norwegii. Hunter jest coraz bliżej odkrycia przerażającej prawdy, jednak pojawiająca się w jej wizjach mroczna postać ostrzega ją: ODEJDŹ!

ZWIASTUNY

Rysiek Superwróbel od 16.06

reżyseria: Benjamin Quabeck/ Mette Tange
scenariusz: Benjamin Quabeck/ Mette Tange

Pora kończyć afrykańskie trele i wracać do domu! Wróbel Rysiek, wychowany przez rodzinę bocianów marzy o tym, by poprowadzić stado. Niestety, ta zaszczytna i odpowiedzialna misja przypada komuś innemu. Rysiek nie może się z tym pogodzić i opuszcza stado. W pojedynkę wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i przygód. Wkrótce spotyka wróblicę Sonię, przetrzymywaną przez chciwego pawia Zamano. By ją uwolnić, nasz superwróbel musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć bezcenny klejnot. Wymaga to nie tylko zgranej drużyny i wzajemnego zaufania, lecz przede wszystkim umiejętności nabytych od bocianów. Spryt i odwaga znów pomogą małym wróblom osiągać wielkie cele!

ZWIASTUNY

NIEBO NIE MOŻE CZEKAĆ. HISTORIA CARLA ACUTISA od 16.06

reżyseria: José María Zavala
scenariusz: José María Zavala

Asyż. W na pół szklanym grobowcu w kościele Matki Bożej Większej znajduje się ciało świętego. Innego niż wszyscy. Ubrany w dżinsy, sportową bluzę i buty Nike'a wygląda, jakby przed chwilą zasnął. Po ludzku, nie powinien tu być. Piętnastolatkowie nie powinni umierać... Jest jednak w tej historii coś, co przerasta ludzkie pojęcie, jest cudem, życiem, nadzieją...

ZWIASTUNY

WSZYSTKO O MOIM STARYM od 23.06

występują: Sebastian Maniscalco/ Robert De Niro/ Leslie Bibb
reżyseria: Laura Terruso
scenariusz: Austen Earl/ Sebastian Maniscalco

Głównym bohaterem „Wszystko o moim starym” jest ojciec Sebastiana, Włoch z krwi i kości. Nie owija w bawełnę, nie przestrzega konwenansów, ma niewyparzony język i mocno niepoprawne poczucie humoru. Gdy dowiaduje się, że jego jedyny syn zamierza oświadczyć się swej ukochanej Ellie, postanawia pomóc mu w tej ryzykownej misji, a przede wszystkim sprawdzić czy rodzina dziewczyny spełnia jego surowe standardy.

ZWIASTUNY

INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA od 30.06

występują: Harrison Ford/ Mads Mikkelsen/ Phoebe Waller-Bridge
reżyseria: James Mangold
scenariusz: James Mangold/ Jez Butterworth

1969. Apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jones jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców licznie stojących za programami kosmicznymi.

ZWIASTUNY

BARBIE od 21.07

występują: Margot Robbie/ Ryan Gosling/ America Ferrera
reżyseria: Greta Gerwig
scenariusz: Greta Gerwig/ Noah Baumbach

Barbie, która żyje w idealnym bajkowym świecie przechodzi kryzys egzystencjalny.

ZWIASTUNY

MIRACULOUS: BIEDRONKA I CZARNY KOT. FILM od 07.07

występują: Cristina Valenzuela/ Bryce Papenbrook
reżyseria: Jeremy Zag
scenariusz: Jeremy Zag

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto.

ZWIASTUNY

O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ od 18.08

występują: Mateusz Damięcki/ Monika Pikuła/ Liliana Zajbert
reżyseria: Magdalena Nieć
scenariusz: Marcin Siemiątkowski, Mojca Tirs

Życie Zuzi, której tata Piotr pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

ZWIASTUNY


Cennik


Bilety 2D 3D
Normalny 25.00zł 27.00zł
Ulgowy 22.00zł 24.00zł
Promocyjny poniedziałek 21.00zł 23.00zł
Tani wtorek 21.00zł 23.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny 22.00zł 24.00zł
Normalny weekend 28.00zł 30.00zł
Ulgowy weekend 25.00zł 27.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny weekend 25.00zł 27.00zł