Mój syn Ezra od 21.06

występują: Bobby Cannavale, Robert De Niro, William Fitzgerald
reżyseria: Tony Goldwyn
scenariusz: Tony Spiridakis

Życie aspirującego komika Maxa Bernala to chaos i improwizacja. Mieszka z ojcem, wciąż próbuje przebić się w świecie komedii, ma za sobą nieudane małżeństwo i autystycznego syna o imieniu Ezra, którego kocha nad życie. Na pewno Max nie jest encyklopedycznym wzorcem statecznego ojca, ale serca nie można mu odmówić.

ZWIASTUNY

Horyzont. Rozdział 1 od 28.06

występują: Kevin Costner, Jena Malone, Sienna Miller
reżyseria: Kevin Costner
scenariusz: Jon Baird, Kevin Costner

Tysiące osadników przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych. Na nowej ziemi obiecanej krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy.

ZWIASTUNY

Wieczór kawalerski od 05.07

występują: Mateusz Banasiuk, Rafał Zawierucha, Joanna Opozda, Jan Wieczorkowski
reżyseria: Szymon Gonera
scenariusz: Szymon Gonera

Głównymi bohaterami „Wieczoru kawalerskiego” są Mario, Świadek i Pan Młody. Mężczyźni postanawiają zorganizować epicką imprezę na pożegnanie „wolności” jednego z nich. Towarzyszyć im będą trzy atrakcyjne kobiety, które za swój udział w realizacji pomysłu inkasują pokaźną sumkę. Wydaje się, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Problem w tym, że perfekcyjny plan nieoczekiwanie bierze w łeb, a pozorną kontrolę nad rozwojem wypadków przejmie pozbawiony wszelkich skrupułów groźny mafiozo Wolf. To uruchomi lawinę komiczno-krwawych wypadków i zwrotów akcji.

ZWIASTUNY


Arka Noego. Ahoj przygodo! od 21.06

reżyseria: Alois di Leo, Sergio Machado
scenariusz: Sergio Machado

Dwie zawadiackie myszy Vini i Tito to przyjaciele na dobre i na złe. Jeden pisze świetne teksty piosenek, a drugi znakomicie gra na małej gitarce z łupiny orzecha, ale niestety ich kariera muzyczna leży i… popiskuje. Pewnego dnia dowiadują się, że staruszek o imieniu Noe będzie budował wielki statek, na którym zbiorą się przedstawiciele wszystkich gatunków zwierząt, aby ocalić się przed zbliżającym się potopem. Niestety na pokład może wejść tylko jeden samiec i jedna samica tego samego rodzaju. Na szczęście, z pomocą pomysłowego karalucha, Vini i Tito przedostają się razem na Arkę. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na statku bowiem zaczyna rządzić groźny lew wraz ze swoją świtą złożoną z hien, węży oraz niedźwiedzia i goryla. Jeżeli myszy chcą powstrzymać ich mięsożerne apetyty, to muszą szybko coś wymyślić. Wpadają na pomysł, że o wszystkim rozstrzygnie konkurs piosenek. Czy tym mysim pasażerom na gapę uda się za pomocą muzyki rozładować napięcie i pomóc stłoczonym istotom przetrwać 40 dni i 40 nocy razem?

ZWIASTUNY

Orzeł i reszta od 21.06

Przygoda, że ko ko! Młodego orła, Dzióbka, wychowały kury w słynnej wiosce Kurnikowo. Od pisklaka marzył jednak o tym, by wznieść się ku chmurom niczym prawdziwy as przestworzy. Gdy dzięki pewnemu wynalazkowi wzbija się wreszcie w powietrze, przypadkowo obraca wioskę w pierze. Zawstydzony, ucieka do Skrzydłowic – ptasiej stolicy, aby tam nauczyć się latać i dołączyć do elitarnego Orlego Patrolu. Teraz będzie musiał obudzić w sobie orła, aby zostać bohaterem wszystkich ptaków, zanim będą mieć przegdakane.

Rodzina – fru do kina!

ZWIASTUNY


Ciche miejsce: Dzień pierwszy od 28.06

reżyseria: Michael Sarnoski
scenariusz: Jeff Nichols

Sammy walczy o przetrwanie w opanowanym przez obcych Nowym Jorku.

ZWIASTUNY

Był sobie kot od 19.07

reżyseria: Christopher Jenkins
scenariusz: Ken Cinnamon, Christopher Jenkins

Pewien rozpieszczony i samolubny kocur wiedzie lekkomyślne życie nie doceniając troski i miłości, jaką otacza go jego opiekunka. Gdy na skutek wariackiego wybryku traci ostatnie już dziewiąte życie, staje mordka w mordkę z nieodwracalnym. Sądząc, że jego ziemska podróż właśnie dobiegła końca, kocur wpada w popłoch. Okazuje się jednak, że znowu ma więcej szczęścia niż rozumu, bo łaskawy Stwórca postanawia dać mu jeszcze jedną szansę. A właściwie jeszcze 10 szans. Kocur powraca na ziemię, by odebrać lekcję wdzięczności, przyjaźni i miłości. Zachwycony obiecuje sobie, że tym razem będzie zupełnie inny niż dotąd. Ale że aż tak inny?! Otóż kocur w każdym kolejnym wcieleniu będzie przybierał niespodziewaną formę i kształt. Jako papuga, rozkoszny szczur, nieporadny karaluch, borsuk, a raz nawet, o zgrozo! pies, będzie musiał stawić czoła szalonemu naukowcowi, który chce zniszczyć naturalną harmonię w przyrodzie. Czy uda mu się wykorzystać tę szansę i stać się najlepszą wersją samego siebie?

ZWIASTUNY

Łowcy przygód od 16.08

ZWIASTUNY


Egzorcyzm od 21.06

występują: Sam Worthington, Russell Crowe, Samantha Mathis
reżyseria: Joshua John Miller
scenariusz: M.A. Fortin, Joshua John Miller

Anthony Miller jest aktorem, który przyjmuje rolę w horrorze mimo plotek, że nad produkcją wisi klątwa, a poprzedni kandydat do roli popełnił samobójstwo. Dla niego ma być to nowe otwarcie w karierze i szansa na odbudowanie relacji z dorosłą córką Lee. Anthony stara się jak najgłębiej wniknąć w graną postać, co wkrótce odbija się na jego psychice. Przerażona niepokojącym zachowaniem ojca, Lee podejrzewa, że wrócił on do dawnego nałogu. Prawda okazuje się jednak znacznie gorsza. Wszystko wskazuje na to, że Anthony został opętany przez demona.

ZWIASTUNY

The Watchers od 07.06

występują: Dakota Fanning, Georgina Campbell, Olwen Fouéré
reżyseria: Ishana Shyamalan
scenariusz: Ishana Shyamalan

Film opowiada o Minie, 28-letniej artystce, która gubi się w wielkiej, dziewiczej puszczy w zachodniej Irlandii. Kiedy Mina znajduje schronienie, nieświadomie razem z trójką nieznajomych wpada w pułapkę.

ZWIASTUNY

Gru i Minionki: Pod przykrywką od 05.07

występują: Steve Carell, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove
reżyseria: Chris Renaud
scenariusz: Mike White, Ken Daurio

Pokazy przedpremierowe 21.06, 28-30.06

 W tym roku zobaczymy nowy rozdział, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki: - Margo , Edith i Agnes powitają nowego członka rodziny Gru juniora. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime'a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny.
ZWIASTUNY

Deadpool & Wolverine od 26.07

występują: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin
reżyseria: Shawn Levy
scenariusz: Rhett Reese, Paul Wernick

ZWIASTUNY

Zabierz mnie na księżyc od 12.07

występują: Scarlett Johansson, Channing Tatum, Woody Harrelson
reżyseria: Greg Berlanti
scenariusz: Rose Gilroy

ZABIERZ MNIE NA KSIĘŻYC czyli Scarlett Johansson i Channing Tatum w komedii romantycznnej, której akcja rozgrywa się podczas wyścigu kosmicznego w latach 60.

Kelly Jones (Scarlett Johansson), prawdziwy geniusz w dziedzinie marketingu, przyjmuje propozycję, której się nie odrzuca – ma naprawić publiczny wizerunek NASA. Jej marketingowe działania sieją prawdziwe spustoszenie wśród naukowców odpowiedzialnych za pierwszy lot na księżyc. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wysłannik Białego Domu (Woody Harrelson) zmusza Kelly do przygotowania „zapasowego” lądowania na Księżycu, w razie niepowodzenia prawdziwego. Na dodatek Kelly zakochuje się w dyrektorze startu Cole'u Davisie (Channing Tatum) przed którym musi ukrywać tajne zlecenie od rządu...


ZWIASTUNY

Maxxxine od 05.07

występują: Mii Goth, Elizabeth Debicki, Mosesa Sumney
reżyseria: Ti West
scenariusz: Ti West

Maxine jako jedyna ocalała po masakrze kontynuuje swoją podróż ku karierze aktorskiej w Los Angeles. 

ZWIASTUNY

Nierozłączni od 23.08

reżyseria: Jeremy Degruson
scenariusz: Bob Barlen, Cal Brunker

Ścieżki porzuconej, pluszowej zabawki oraz kukiełki krzyżują się w Central Parku. Przyjaciele chcą przeżyć epicką przygodę w Nowym Jorku.

ZWIASTUNY

André Rieu: Potęga Miłości

25.08 godz. 14:00   |   08.09 godz. 14:00

15.09 godz. 14:00   |   22.09  godz. 14:00


Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku „Potęga miłości” wprost z malowniczego Maastricht. Muzyczny język miłości, którym tak pięknie włada André Rieu, znów porwie Wasze serca.

Co roku latem na rynku urokliwego Maastricht pełen pasji skrzypek i dyrygent André Rieu przygotowuje wielki koncert dla ponad stu tysięcy melomanów przybyłych na tę okazję z wielu krajów. Retransmisję tego niesamowitego show ogląda jesienią rokrocznie milionowa widownia zgromadzona w kinach całego świata.

Magiczną „Potęgę miłości” – bo taki tytuł nosi nowy koncert maestra – przepełnią przepiękne walce, wzruszające ballady oraz melodie znane z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Ich pełne pasji wykonania przez André Rieu, Orkiestrę Johanna Straussa oraz zaproszonych gwiazd przyniosą Wam mnóstwo radości i czułości.

Najnowszy show holenderskiego króla walca to wydarzenie skierowane do wszystkich. Otulmy się więc pięknem muzyki André Rieu i za sprawą najbardziej romantycznych melodii rozpowszechniajmy miłość po całym świecie. Dziś jest to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

ZWIASTUNY


Hrabia Monte Christo od 09.08

reżyseria: Alexandre de La Patellière, Matthieu Delaporte
scenariusz: Alexandre de La Patellière, Matthieu Delaporte

Marsylia, rok 1815. Awansowany do rangi kapitana statku Edmond Dantès może w końcu poślubić miłość swojego życia, piękną Mercedes. Niestety sukces młodego marynarza budzi...

ZWIASTUNY


Wake up od 21.06

reżyseria: François Simard, Anouk Whissell
scenariusz: Alberto Marini

Grupa młodych aktywistów chowających swoją tożsamość za zwierzęcymi maskami postanawia zaprotestować przeciwko niszczeniu środowiska dewastując wnętrze centrum handlowego. Zaraz po wieczornym zamknięciu drzwi dopuszczają się wandalizmu, a wszystko to nagrywają na telefon i zamierzają opublikować w sieci. Jednak ich plan szybko kończy się niepowodzeniem, gdy okazuje się, że zostają uwięzieni wewnątrz budynku i muszą stawić czoła obłąkanemu ochroniarzowi. Pasją nocnego stróża są polowania przy użyciu prymitywnych narzędzi i teraz niestabilny psychicznie mężczyzna będzie próbował wyłapać ich wszystkich, a każda z jego kolejnych pułapek będzie bardziej wymyślna od poprzedniej. Gdy noc wypełni się przemocą i terrorem, aktywiści rozpoczną desperacką walkę o życie.

ZWIASTUNY


Zak i Wowo: Tropiciele Magii od 26.07

reżyseria: Philippe Duchêne
scenariusz: Philippe Duchêne, Nadege Girardot

W samym sercu baśniowego świata, zamieszkanego przez fantastyczne zwierzęta i dzikie stwory, trzynastoletni Zak wyrusza na poszukiwanie swojego brata bliźniaka Kyle'a,...

ZWIASTUNY


Panda: Afrykańska Przygoda 0d 16.08

ZWIASTUNYCennik


Bilety 2D 3D
Normalny 26.00zł 28.00zł
Ulgowy 23.00zł 25.00zł
Promocyjny poniedziałek 22.00zł 24.00zł
Tani wtorek 22.00zł 24.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny 23.00zł 25.00zł
Normalny weekend 29.00zł 31.00zł
Ulgowy weekend 26.00zł 28.00zł
Rodzinny z Kartą Dużej Rodziny weekend 26.00zł 28.00zł